Tráva pro králíky Zobrazit větší

Tráva pro králíky

Nový produkt

Semínka: Tráva pro králíky, vhodná pro všechny hlodavce

Výsev: celoročně

Sklizeň: 14 až 21 dní

Specifikace: tráva pro domácí zvířata

Množení: semena

Umístění: truhlík, květináč, zahrada

Výrobce: Golden Line, Itálie, EU

Více informací

80,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Nejlepší tráva pro indoor králíky

Pro králíky je tráva základní složkou potravy, často se ovšem na její kvalitu opomíjí. V přírodě se králík živí především trávou, ale i další dostupnou formou rostlinné stravy, například okusují bylinky, luční a lesní kytky, a nejrůznější mladé výhonky, nebo okusují větve keřům a stromům a zakousnou se i do měkčích dřevin. V létě a na podzim pak konzumují různou zeleninu a ovoce, byliny a obilniny. Králíci chovaní jako domácký mazlíčci jsou často zvyklí i na granule.

smena trávy pro kraiky pěstování indoor

Dopřejte i svému kamarádovi králíkovi tu nejlepší trávu

Proč pěstovat doma trávu, když roste všude?

Ano, tráva sice roste všude, ale obzvlášť v metropoli není snadné opatřit si trávu, která nebyla chemicky ošetřena a nebo biologicky nakažena kdoví čím. Navíc vypěstovat si trávu z našich semínek je snad snažší, než někde "ohýbat hřbet a se srpem to kosit". Tráva z našich semínek roste tak rychle, že už za týden, nebo 20 dnů můžete králíkovi předložit.

smena trávy pro kočky pěstování indoor


Naše tráva obsahuje celou řadu vitamínů a minerálních látek

Jak kdy a kde pěstovat trávu pro králíky?

Pěstování trávy pro králíky je extrémně jednoduché a nenáročné, pěstovat trávu pro králíky zvládnou bezpečně i vaše děti. Zvolte si vhodnou nádobu na výsev, rozhodněte se, jestli chcete králíkovi zasadit květináč, který přímo umístíte do klace a bude jej průběžně spásat, nebo jestli budete pěstovat trávu mimo klec a králíkovi ji stříhat. Podle toho zvolte velikost, do hloubky nemusí být hlubuký, postačí už asi 4 centimetry, tráva pro králíky nemá hluboké kořeny. Ani na médium, či substrát není náročná, zkrátka roste rychleji a lépe, než plevel. První dny umístěte květináč někam na sluneční místo. zasaďte osivo asi centimetr pod zem a první dny kropte, ať semínka nevyplavíte. jak semena naklíčí a vyrostou ven nad úroveń zeminy můžete začít klasicky každý den zalévat konvicí. Králíkovi můžete podávat asi když je tráva minimálně 3-4 centimetry vysoká, což potrvá od naklíčení asi měsíc.

pestovani trávy pro psi

Vypěstujte si pro svého králíčka vlastní zdravou trávu